Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit lehet tenni éjszakai evés...

Mit lehet tenni éjszakai evés leküzdésére?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok.Kicsit húsosabb testalkatú vagyok,de (még) nem tartozom a kövér kategóriába.Nappal normálisan eszem,mindig jól szoktam lakni.Viszont az a probléma,hogy kényszeres éjszakai evő vagyok,és ez a dolog egyáltalán nem tudatos.Mindig reggel veszem észre,hogy éjjel szinte kiettem a hűtőt.Idáig még azért nem híztam el,mert sokat mozgok.De tudom hogy ez az esti evés nagyon nem fog jót tenni hosszú távon.Szerintetek hogy tudnám ezt leküzdeni?

2021. márc. 13. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem emlékszel rá? Ezesetben fordulj orvoshoz, mert alvajáró vagy. Addig próbálkozhatsz mondjuk Valinda-val.


Mindenképp járj utána, mert ez így nem oké, gyakorlatilag tudattalanul eszel (ilyen formán a kényszerességet is megkérdőjelezném, hiszen nem is vagy magadnál olyankor).

2021. márc. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fe figyu! Biztos te eszed ki a hűtőt?
2021. márc. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Először győződj meg róla valóban te vagy-e pl vedd fel ahogy alszol vagy valamit szórj szét az ágy körül és reggel mikor felkelsz nézd meg látszódik-e a nyoma hogy kimentél. Megkérhetsz valakit hogy figyeljen és mikor felkelsz vegye fel telefonnal. Ha tényleg alvaevő vagy akkor keress fel egy alvásterapeutát, egy pszichológust és étkezési tanácsadót is mert ez egy komplex probléma.
2021. márc. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aludni.
2021. márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!