Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nekiláttam fogyókúrázni,mert...

Nekiláttam fogyókúrázni,mert nagy súly jött fel rám.A nagyanyám,és nagyapám folyamatosan szekál, hogy milyen kövér vagyok, és hogy semmi eredmény nem látszik. -22,-25 kg-ot szeretnék leadni, annak nincsen látszata 2 -3 hét alatt.Miért kell szekálni?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van már ebből,hogy azzal szekálnak,hogy kövér vagyok.Nekiláttam sportolni, életmódot váltottam, az evést is visszafogtam. Nem értem,hogy miért kell olyanon rugózniuk, amihez voltaképpen semmi közük sincsen? Hamarosan elköltözöm, és a párom sem szekál,hanem támogat a célom elérésében. Ők csak lehúznak.Mit lehet az ilyen rokonokkal tenni, ameddig velük él valaki együtt?
2021. ápr. 7. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elengeded a füled mellett és nem reagálsz semmit, vagy az újabb szekálás esetén felállsz és elsétálsz. Sajnos szinte minden családban vannak ilyen emberek - az én nagymamám dettó ugyanez -, nem tudsz velük mit csinálni.
2021. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én sem értem, miért kell szekálni. A legjobb, ha elengeded a füled mellett, nem foglalkozol vele. Én is ezt tettem, amikor piszkáltak (bár nem túlsúly miatt).
2021. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Általában az ilyen rokonok is masszívan túlsúlyosak és csak irigykednek, hogy te legalább az elhatározásig eljutottál.
2021. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!