Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nincs éhségérzetem. Volt egy...

Fruhvirth kérdése:

Nincs éhségérzetem. Volt egy középfülgyulladásom és torokgyulladásom, melyre négy napig Cataflam V-t szedtem. Folyamatosan szorongok. Mit csináljak, hogy ismét legyen éhségérzetem?

Figyelt kérdés

2019. dec. 26. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:

A Cataflam egyik fő mellékhatása, hogy megemeli a gyomorsav-szintet, ami refluxhoz vezet. A reflux egyik fő tünete pedig az étvágytalanság. Szerintem ez idézte elő nálad a problémát.


Ha nem kell már szedned a gyógyszert, szerintem el fog múlni a panaszod egy héten belül. Addig próbálj enni krumplipürét, vagy zabpelyhet vagy húslevest. Ezek segítenek.


Ha véletlen nem múlik el, akkor menj el a háziorvoshoz, és az majd ír fel savcsökkentőt.

2019. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!