Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen fehérjét ajánlotok?

Milyen fehérjét ajánlotok?

Figyelt kérdés
Eddig Scitec-nél a 100%whey proteint használtam , de sajnos emésztési problémákat okozott , rossz közérzet,haspuffadás, hasmenésszerű széklet. Úgy gondolom laktózérzékeny lehetek és ezért ezek a tünetek de ezt nem tudom pontosan. Milyen fehérjét ajánlotok? Sajnos marha fehérjét nem szeretnék, sem növényit. Ezért marad a tejsavó alapú. Itt most Izolátum és Hidro fehérje között vacilálok.Melyik érné meg? Valakinek hasonló tapasztalat? (most a Biotech Iso Whey Zero-t fontolgatom)

2021. ápr. 8. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A fehérjében nincs laktóz.
2021. ápr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom a tejsavó alapú fehérjékben van.
2021. ápr. 8. 14:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a tejsavótól lettem inzulinrezisztens.. (illetve rengeteg pattanás volt tőle a hátamon) ezeket a tejes cuccokat jobb elfelejteni akár, fehérjepor, akár tej. Inkább valami vegán irányba mozdulnék a helyedben. És ezt nem azért mondom mert én vega lennék (sosem lennék az), de az ilyen legyártott cuccoknál biztosabbak ezek
2021. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Hogy ne lenne laktóz?!

Tejsavó fehérje.

Tudod mi a laktóz? Tejcukor. :)


Kérdező: nem csak Scitec, Biotök létezik, vannak más jó ár\ertek arányú fehérjék (shop builderen, gymbeamen nézz szét), amik laktózmentesek.


Bár szörnyű az íze és kombinálni kell más teljes értékű fehérjeforrással, de iykenkr meg lehet próbálni a szójafehérjét, vagy más növényi fehérjét.

Vagy drágább megoldás még a marhafehérje, esetelg szimplán próbáld meg szilardból bevinni (hús,hal,tojás)

2021. ápr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ,igen ismerem ezeket de maradnék az állati fehérjénél.Marhát azért nem szeretnék mert ha jól tudom amiből az készűl nem sok köze van a marhahúshoz ilyen kollagén szerű maradváyokból készűlt valami. Igazából engem az érdekelne, hogy akinek emésztési problémái voltak a sima tejsavó fehérjénél , és váltott izolátumra vagy hidrolizátumra megoldotta-e a problémáit.
2021. ápr. 8. 15:09
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért viszolyogsz ennyire a növényi fehérjétől?
2021. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem viszolygok , csak amieddig van más/jobb alternativa addig nem szeretnék növényit , szimplán csak azért, mert az emésztése sem könnyű , nem is a legjobb hatásfokú fehérje , és álltalában keverni kell ,hogy teljes értékűt kapjun.
2021. ápr. 8. 16:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Puregold

Nutriversum

BioTechUsa

Én tőlük szoktam venni ha gondolod leírom milyen ízek a finomak😊

2021. ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!