Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem hat a kollagén?

Miért nem hat a kollagén?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

3 hónapja szedek viszonylag nagy dózisban (10000 mg) kollagént, de én semmilyen hatását nem vettem észre magamon. Mindenhol kb 2 hét után számolnak be változásokról, de nálam semmi. Miért lehet ez? 27F



2021. ápr. 9. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mellette szedsz valami mast is? Mi miatt szeded? Iszol eleg folyadekot?
2021. ápr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes. Én kevesebbet szedek, de már 2hét után érezni lehetett a pozitív hatását.
2021. ápr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor sokszor az edzéssel van a probléma. Megfelelően bemelegítesz és nyújtasz?
2021. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem valami minőségit vettél, nekem már pár nap után hatott a gal márkájú; vagy az is lehet, hogy nem is ízületi a probléma, és máshol kéne tapogatózni
2021. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok, mindenkinek ment a zöld. Sajnos műtöttek és két nagyobb hegem is van, így legfőképp arra szedem, hogy szépen forrjon össze, sportról most le vagyok tiltva egy darabig. Külön kezelem őket Urige krémmel, az szerintem segít. Kollagéntól még a beszámolók alapján vártam volna változást ennyi idő után a körmöm és hajam tekintetében is, de semmi :/ Izületekben pedig a felépülésem után tudom csak tesztelni, vizilabdáztam 10 évet és a bal vállam teljesen szétment tőle, így pl. fekvőtámaszt nem tudtam csinálni
2021. ápr. 11. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!