Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire gyakori ez a hármas...

Mennyire gyakori ez a hármas kombináció? Mennyire nehéz így étkezni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy gluténérzékenység és laktóz intolerancia szokott együtt párosulni. De az jutott eszembe, hogy vajon mennyire gyakori az, hogy inzulinrezisztencia is társul a glutén és laktóz mellé.
2021. ápr. 22. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen gyakori, de nálam ez van.

Vagyis már sajnos nem IR hanem T2 diabétesz+PM alulműködés.

2021. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erről még ilyen kombóban nem hallottam. Nekem IR, PCOS, PM alulműködés van egyszerre, de így is fogyok:)
2021. ápr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

* 2. Vagyok

Lemaradt hogy kicsit laktóz intoleranciám is van, illetve nagy eséllyel fruktóz ingolerancia is, azzal is gondjaim vannak.

2021. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
* intolerancia
2021. ápr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Páromnak ez mind megvan, plusz pajzsmirigy alulműködés, nem eszik szóját, kölest, étolajat és semmilyen állati eredetű ételt. Hihetetlenül jó kajákat eszünk. Mondjuk ehhez az is kell, hogy jobban mozog a konyhában, mint a legtöbb ember. Annyi recept van már a neten, hogy mindent meg lehet oldani.
2021. ápr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van mindhárom. Annyira nem bonyolult, már több mint 5 éve így táplálkozom. Megszoktam, sőt egész jókat eszem.
2021. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!