Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az mennyire jó ha 8 órát...

Az mennyire jó ha 8 órát eszek és 16 órát nem? Illetve ha az állati fehérjeforrást azt főleg tengeri álatokkal fedezem? Aranydurbincs, lazac, tintahal, garnéla, stb.

Figyelt kérdés
Mert az emlősállatok, meg madarak húsától többnyire rosszul vagyok...

2021. máj. 2. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Mi van? 8 órát hogyan lehet enni egy nap? 😒🤔


Ha napi 5-szöri étkezéssel is számoljuk fejenként 30 perccel az is csak 2 és fél óra.

2021. máj. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy csak az első 8 órában eszem, utána meg “koplalok”...
2021. máj. 2. 20:47
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Intermittent fasting. Én is ezt csinálom.
2021. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ez nem jó, mert a szervezetnek az jobb, ha 3 óránként eszel, keveset, ezzel az anyagcseréd élénken tartod
2021. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6%
Rendszertelen etkezes pont tonkreteszi a beled
2021. máj. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5. Mit értesz rendszertelen étkezés alatt?


Lehet benne rendszer akkor is ha úgy csinálja valaki mint ahogy a #4. javasolta, illetve lehet benne rendszer akkor is, ha úgy ahogy én felvetettem.


Ha az első 8 órában eszel, azt is feloszthatod 2, 3, vagy 4 étkezésre és azt be tarthatod mindig.


Pl. reggel 7:00 reggeli, 10:00 tízórai, 12:00 ebéd, 15:00 uzsonna.

15:00 és 7:00 pedig koplalás...

Ez most csak egy példa, nem kell komolyan venni, csak azt akarom vele szemléltetni, hogy ez így pl. már egy rendszer, ha valaki ezt mindennap betartja...

2021. máj. 2. 22:57
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Az állati fehérje teljesen jó tengeri cuccokból is. Alapvetően jó a 8/16, de a legfontosabb az úgyis az, hogy mit eszel. Ha jó az étrend, akkor nem kell intermittent fasting (persze pluszt tehetsz vele hozzá), ha nem jó, akkor semmit nem érsz el a böjttel sem.
2021. máj. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!