Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen rossz tulajdonságai...

Milyen rossz tulajdonságai vannak szerintetek a nyugati kultúrának, amit lehetne javítani azzal, hogy felcserélnénk őket más kultúrabeli elemekkel?

Figyelt kérdés

Szerintem pl. jobb lenne, ha a nyugati ember is elkezdene rovarokat, egereket és patkányokat enni, mert rengeteg erőforrás megy el arra, hogy a nyugati ember elsősorban nagytestű emlősöket szeret enni. Különösen a tehén veszélyes a metánszellentése miatt.


Az összes többi kultúrában esznek rágcsálókat és rovarokat, Vietnámban pl. patkányt, az indiánok tengerimalacot stb.



2021. máj. 15. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Először inkább menj nyugatra élni és megismerni más embereket, a kultúrát, mielőtt hülyeségeket írsz.
2021. máj. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én éppen most kúrtam be egy double cheeseburgert. Éljen a nyugat!
2021. máj. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te a nyugati emberek kategoriájába sorolod magad? Elkezdted már a csotányropogtatást és a patkány véreshurka vacsorádat?
2021. máj. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Individualizmus
2021. máj. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amúgy a magyarok milyen rágcsálókat esznek?

Régen az elcoteq-es burgert csak patkányburgernek neveztem, de nem hiszem, hogy bármikor is ettem volna patkányt.

Rengeteg disznót és csirkét igen, de azt itt nyugaton is tudom enni. Nem lettem marhás csak mert Németországba költöztem. Viszont itt ettem először sült békacombot, meg kenguru húst. Hogy ezek a kicsi kinaiak miket nem készítenek a németeknek és auslandereknek?...

2021. máj. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!