Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hány óránként ehetek így?

Hány óránként ehetek így?

Figyelt kérdés
Ha kistányéros diétát követem,bármi hízlaló legyen rajta vagy néha csak chipsz,hány óránként ehetek,ha minden étkezéshez eszek gyümölcsöt zöldséget és napi fél órát taposógépezek? Lány vagyok mindig 52 kiló voltam,2 év alatt 60 lettem.
2021. máj. 19. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne ilyen hulyesegeket kovess.

Számolj kaloriadeficitet, tarts be a napi kaloria hanyadodat amennyivel mar fogynal. Ki fogja irni mennyi az a mennyiseg amitol mar heti fel kilot leadhatsz. Ha mellette sportolsz az tok jo, de a taposogep kb semmit nem er. Ennel meg az is jobb ha elmesz setalni.

2021. máj. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a módszer azért hülyeség, mert rohadtul tele lehet pakolni kalóriával egy kompótóstálat is, és ki lehet hozni szinte 0-ból egy nagy tányérat is.

Mondjuk ha nutellát tejszínnel raksz egy kis tálba, az megvan kb. 1000 kalória, míg a nagy tányér jégsali uborkával meg 2 szem koktélparadicsommal kb.90 kalória.

Tehát ez a módszer hasztalan!

2021. máj. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!