Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan szűkitsem össze a gyomrom?

Hogyan szűkitsem össze a gyomrom?

Figyelt kérdés
És milyen gyorsan megy ez az egész?

2021. máj. 26. 17:53
 1/7 anonim válasza:
0%
Gyomorszűkítő műtéttel. Diétával nem tudod sehogy sem. A gyomor max tágulni tud. Az mástól van, ha valaki hosszú diéta után nem tud annyit enni mint azelőtt. Szimpla hozzászokas.
2021. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ más véleményét is várom.
2021. máj. 26. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért akarod össze szűkíteni?
2021. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ismerősöm még 8. általános alsótagozatán, az emberünk már akkor nagyobb volt, mint 2 rendes felnőtt ember. Neki volt gyomoszűkítő műtétje, amit amúgy nem nagyon reklámoz, de neki bejött, most is látszik rajta túlsúly, de azért most már azt mondom embernek néz ki. Szóval ha csak gondolkoztál rajta, ez az egy tapasztalat eddig pozitív.
2021. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg össze tud. Én egy egész pizzát simán befaltam, és olyan pocakom volt, hogy megállt rajta a pohár. Most tök lapos a hasam, és akármilyen éhes vagyok 2 szelet pizzánál többet nem tudok megenni. És nem fogytam túl sokat, csak összeszűkült a gyomrom. Egyre kevesebbet kell enni, néhány hét, 1-2 hónap alatt megtörténik.
2021. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1 hétig nem ettem semmit covid miatt, csak banánt meg pirítóst. Fogytam is 4 kg-t egy hét alatt...


Úgy összeszűkült a gyomrom, 2 hét volt, mire normális kajából normális adagot meg tudtam enni.

2021. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az 5-ös és 6-os válaszolóval. Simán össze tud szűkülni. Magam is elképedek rajta, hogy régen milyen mennyiségeket voltam képes összezabálni...


Szerintem részben alkati kérdés, hogy mennyi idő, részben attól is függ, hogy mennyi ideig és milyen mértékben "tágítottad".

2021. máj. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!