Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem vagyok benne biztos, de...

Nem vagyok benne biztos, de lehet, hogy lenyeltem egy 1-2 cm-es csavart. Lenyelhettem úgy, hogy nem vettem észre? Lesz valami bajom?

Figyelt kérdés
2021. máj. 29. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy-két centit, észrevétlenül? Hát, én tuti észrevenném.

Bajod elvileg akkor lehet tőle, ha elakad, vagy ha felsért valamit.

Ha már a vastagbélben lesz, akkor nem kell aggódni. Miből van a csavar? Mennyire vagy vékony? Hülyén hangzik, de egy Dr. House-ban volt, és lehet realitása, ha mágnesezhető anyag, akkor egy mágnessel meg lehet keresni, ott van-e, később meg, hogy merre jár...

Esetleg lehet próbálkozni hashajtóval is, de csak ha tényleg lenyelted.

De én el nem tudom képzelni, hogy lehet észrevétlenül lenyelni.

2021. máj. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a mágnesezés nem tudom hogy működik-e, de ha működik akkor én rohadtul nem csinálnám. Gondolj csak bele, a mágnes az elkezdi a bélfal felé vonzani. Miért akarsz éles / szúrós dolgot a bélfalad felé húzni? Örülj ha középen megy szépen előre a kajával együtt.
2021. máj. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem elektromágnesre gondoltam. Egy egyszerű mágnes az izomszöveten, és zsírszöveten keresztül ilyen erőt nem tud kifejteni, csak annyit, hogy megáll. Ha megáll egyáltalán, tehát lehet, inkább nem is működne. Passz...
2021. máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz. Én egyszer a nyelv piercingemet nyeltem le véletlenül 😅 Nem tudom, hogy sikerült anélkül, hogy feltűnt volna, de tényleg nem vettem észre.

Ritka esetben okoz gondot, ha felsért valamit. Ha szokatlan fájdalmat érzel a beleid környékén, akkor orvos. Ha nem, akkor nincs gond, átmegy rajtad.

2021. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!