Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A frissen csavart grapefruit...

A frissen csavart grapefruit létől lehet valami bajom ha megiszom?

Figyelt kérdés
ert most iszok ilyet először és nagyon marja a gyomrom :S
2011. jan. 29. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én minden este megiszom egy csésze frissen facsart grapefruit levet, soha semmi bajom. Neked lehet, hogy túl savasnak bizonyul, nem tudom, mit tudsz vele tenni, esetleg vízzel hígítsd. Egyik volt albitársam is minden este ezt itta, neki sem volt tőle semmi baja. Van, akinek nem bírja a gyomra, van, akinek az alma is kikezdi.
2011. jan. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tele van vitaminnal mi bajod lehetne? De ha a gyomrod nem bírja, ne igyál többet. Biztosan sok a savad.
2011. jan. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Keress rá neten a lugosító ételekre (én sajnos elvesztettem a kedvenc oldalam), és miután megittad, egyél rá valami lugosat. Elvileg kiegyenlíti a savat, és nem lesz semmi bajod :)

Nekem is gyakran ég a gyomrom, és ez mindig segít

2011. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem is max a savadat nyomja fel. Igyál rátejet vagy rágcsálj kekszet, attól elmúlik. Vagy Rennie.
2011. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké, köszi :) jó tanácsok, végül egy kis kekszet ettem rá és most jó :)
2011. jan. 29. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!