Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnátok ilyen ételeket ajánlani?

Tudnátok ilyen ételeket ajánlani?

Figyelt kérdés

Mindig is vékony voltam, és szeretnék ezen változtatni, viszont nagyon keveset bírok enni. Nem is vagyok odáig a nagy zabálásokért, általában mindig akkor jut eszembe, hogy egyek, amikor már éhen halok, stb. Elkezdtem edzeni, ami miatt többet is kellene ennem, de nagyon nem megy. Ezért azt találtam ki, hogy olyan ételekkel egészíteném ki a napjaimat, amik kis mennyiségük ellenére is magas kalóriatartalmúak. Az egyik ilyen például a mogyoró. Tudnátok ajánlani hasonló élelmiszereket, amikben a kalória nagyon magas az étel térfogatához képest? Előre is köszönöm a válaszokat!


Egyébként a paramétereim: 24f, 178/62


2021. jún. 20. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle magvak, mogyoróvaj, egyéb magvajak, olajok, mint pl olivaolaj. Vagy tükmagolaj, csak simán kenyérrel nagyon finom. Csinálhatsz mogyoróvajból ilyen energiagolyókat, azokban is sok a kalória, és el lehet nasizni napközben.
2021. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen olajos mag, vagy belőle készült termék, mint mogyoróvaj, mogyorókrém. Zsíradékok az olajtól kezdve, zsíron át, vajig.
2021. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hízni akarsz? Mert pl. ha szedsz b vitamin komplexet, abban van olyan b-vitamin ami étvágyat csinál.
2021. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kérsz kb. 10 kg-ot? Szívesen adok. :D
2021. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!