Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha valaki megiszik 3,5liter...

Ha valaki megiszik 3,5liter sört és 5deci vodkát lesz valami baja?

Figyelt kérdés

2021. jún. 28. 17:08
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
talán
egyáltalán semmi
biztos
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
2021. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát a 7 sör az kb nem sok

mellé még 10 feles már azért megküldi az agyat rendesen.

kérdések:

kicsoda iszik meg ennyit? 40 kilós tinilány (mondju láttam ár olyant aki jobban bírta :DD) vagy egy 130 kilós gyakorló alkohlista férfi?

mennyi idő alatt issze ezt meg?

mikor issza meg? meleg, hideg idő, stb

fogyasztott-e valaha alkoholt az illető?


csak azért kérdem, mert tudom magamról - gyakorló piásként - hogy minden nap máshogy hat a pia. A rekordom 16 sör és 3 deci tömény házi. Semmi bajom nem volt tőle, de reggel 6-kor kezdtük az ivást, aztán 7-től este 8-ig vetonoztunk 32-33 fokban a tűző napon.

A pia hatásának elemzéséhez ismerni kell az egyént és a körüményeket is!

2021. jún. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Senior Séf ***** válasza:
Boldogult alkesz koromban ilyen mennyiség volt az alap. Ma, 29 évnyi absztinencia után, alighanem a felétől is a detoxban kötnék ki.
2021. jún. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen gyakran iszik, meg milyen gyorsan issza. Lehet csak bebaszik tőle, lehet detox. Mi honnan tudjuk mennyit bír a szervezete?
2021. jún. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

volt egy kollegina aki csak képről látott piát.

vett egy sört, mert valami gúst sütött amit azzal kellett kenegetni vagymi... a felét erre használta fel, a másik felét meg a férjével - szintén full antialkesz - megitták. berúgtak. Érted? cirka 2 deci sörtől lekapcsolt a biztosíték az agyukban.

Én a vasúton szocializálódtam, ott fekete öves alkesznek kell lenni már belépéskor. Ha fél tálca sört nem tudsz meginni anélkül, hogy el kellen menned wc-re: senki vagy! Szilveszterkor 5-6 üveg pezsgő le kell hogy menjen és még utána is kerékpárral haza kell tudnod menni! :D Komoly!

Szerencsére már nem dolgozom ott!! :DDDDD


mindenkire máshogy hat a pia, és kb naponta is máshogy hat! ha kajálsz előtte rendesen akkor kevésbé hat, stb. soktényezős dolog ez.


Ha buliba mész és nem akarod, hogy totál kikészülj akkor kajálj be rendesen és igyál sok vizet. Vizet! ne lónyálakat! Sokkal jobban fogod bírni és reggel sem akarod letépni az arcod! :D

2021. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!