Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 175 gramm szénhidrát diètân...

175 gramm szénhidrát diètân vagyok, másfél hete, mert a nőgyógyász szerint nem jó a leletem. 160-at javasolt, de a dietetikus a magasságomhoz és a súlyomhoz képest 175g-t javasolt. Miért vagyok állandóan éhes, ingerült? Csatolom a leletet...

Figyelt kérdés
Doki szerint kezdődő IR..
2021. júl. 3. 13:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%

Utolsó: ez hülyeség, én növelt zsír-és fehérje, lecsökkentett szénhidrát diétával gyógyultam ki az IR-ből.


Nyilván nem disznózsírt kell zabálni, hanem telítetlen, jó minőségű zsiradékokat (olajos magvak, extra szűz olivaolaj, avokádó, halolaj stb stb)

2021. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem gyógyultál ki, csak mivel nem eszel (annyi) szénhidrátot, ezért nincs tünteted. Ez ugye nem egy nagy teljesítmény, olyan mintha annak örülnél, hogy nem színeződik el a szonda, amikor nem is ittál alkoholt. Egy terheléses vércukor szint mérésen szépen elbukna a legtöbb 160 g ch diétát követő.
2021. júl. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
most voltam nemrég terhelésesen nagyokos, szerinted honnan sz..ptam volna ki, hogy meggyógyultam? teljesen negatív lett
2021. júl. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor a ritka kivétel vagy, örülj neki. Korai stádiumban még néha így is kigyógyulnak az emberek, de hosszútávon a magas zsírfogyasztás miatt nagyot romlik az inzulin szenzitivitás. Szerintem engedjük ezt el, személyeskedj mással. Küldenék tudományos forrásokat, de úgysem olvasnád el.
2021. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én meg a ketora is tudok akár, sőt mindenre találni tudományos cikket.
2021. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nyilván mindenre lehet találni tanulmányt. Épp ezért kell elolvasni őket és nem csak a konklúziót. :)
2021. júl. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!