Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Omega3 zsírsavat mivel vihetek...

Omega3 zsírsavat mivel vihetek be a szervezetembe a halakon kívül?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem tudtam megenni a semmilyen halat. Próbáltam már felnőtt fejjel megszeretni és sokfélét sokféleképpen megkóstoltam, de egyszerűen nem bírom megenni.. Viszont a szervezetembe így semmi omega3 nem kerül. Mi mással tudom ezt bevinni? Étrend-kiegészítőn is gondolkoztam, de abból is van annyiféle és nem tudom, hogy melyik lenne tényleg jó és hatásos és hogy mennyi ideig hogyan kéne szednem. Bízom abban, hogy talán más is van itt aki nem szereti a halat, de azért tudja pótolni az omega3-at. Köszönöm!!
2010. aug. 27. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát az omega3-at tanácsos mindenkinek élete végéig szedni, mert a szervezet magától nem állítja elő, de létfontosságú.

Én ezt szoktam szedni:

[link]


1000mg 100db napi 1 1180ft

2010. aug. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ja, bocsi ez 30db-os, ez a 100-as:

[link]

2590Ft

2010. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!