Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiások, hogy éltétek túl?

Anorexiások, hogy éltétek túl?

Figyelt kérdés
2021. júl. 26. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Elkezdtem enni.


Másképp nem lehet. Vagy eszel, vagy meghalsz.

2021. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Így igaz. Sok mindent tudnék írni min megyünk keresztül, két hete már kórház, 6 liter infúzió, szonda kilátásba!

Remény is van, elkezdett enni.

2021. júl. 28. 11:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó pszichológust viszont keressetek, mert amint kikerül vagy folytatja vagy bulimiássá "gyógyul". Sajnos sokan leszünk bulimiások, mert etetnek kényszerből eszünk, és aztán jön a purgálás.


Én 5-6 éven keresztül voltam benne, hol egészségesen hol durva anorexiás-bulimiásan. Lassan fél éve vagyok teljesen gyógyult mentálisan és fizikálisan is.

2021. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!
2021. júl. 28. 13:01
 5/6 ABORG ***** válasza:
18%

Anorexiások, hogy éltétek túl?

Elkezdtek enni. ---> LOL

2021. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy belekérdezek más témájába, de egy ismerősömnek szeretnék segíteni:

Aki túl van rajta, tudna igazán jó pszichológust vagy pszichiátert ajánlani? Akár privátban, ha ide nem akarja kiírni. Az állami ellátásban most kb. egy éves várakozási idők vannak, és az érintett azt már nem fogja megérni segítség nélkül.

Előre is köszönöm!

2021. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!