Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Akinek kiderült hogy glutén...

Akinek kiderült hogy glutén érzékeny, annak ez hogy derült ki?

Figyelt kérdés
Milyen tünetek, hogy zajlott míg eljutott odáig a dolog, hogy be lett azonosítva a glutén intolerancia?

2021. júl. 29. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Égett a lábam (neuropathia), annak kerestük az okát. Neurológus mondta, hogy milyen okok lehetnek, végülis cöliákia volt. Semmilyen puffadásom, egyéb tünetem nem volt. Vérvizsgálat volt, az ellenanyag pozitív lett, utána gasztroszkópia, a biopszia eredménye egyértelmű volt. Most gluténmentesen étkezem. A lábam kicsit jobb 9 hónap után.
2021. júl. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Nekem: puffadás volt, fájdalmak, vérszegénység, ingerlékenység, görcsös hasmenés (de szülés-szinten fáj), és végül fogyás, mert hogy nincs felszívódás már... 20 kg mínusz :(


Vérvételből derült ki, tükrözést nem is kértem, minek? A tünetek és a vizsgálatból egyértelmű volt.


Amióta gm étkezek, megszíűntek a panaszok és ismét egészséges vagyok.

2021. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Avaly te nem anorexia miatt fogytal 20kilot? 😅 kisse kamu szagu vagy, bar az anorexiasok hazudhatnak h azt higgyek roluk veletlen fogytak le, csak akkor ne irnad be mindenhova :D
2021. júl. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
#3 a gluténérzékenység okoz fogyást.
2021. aug. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Öngyilkossági kísérlet miatt kerültem a toxikológiára, ahol rájöttek, hogy mennyire vérszegény vagyok, és ezt is ki akarták vizsgálni, így derült ki.
2021. szept. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!