Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire egészségtelen ha du....

Mennyire egészségtelen ha du. 3-4ig (néha 5ig) nem eszem semmit?

Figyelt kérdés

És úgy reggel 7től már talpon vagyok, dolgozom.


Du. szoktam enni valami meleget, meg este még 1x valamit.


F/27



2021. aug. 5. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem jó. Exem hasonlóan evett, semmit sem hìzott és vékony alkat. Én mondtam neki hogy rendesen egyen és időben. Azóta felszedett jó pár kilót és sokkal jobban nèz ki, mondta is hogy sose volt ennyi kiló, nem is èrti hogyan :D
2021. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy rosszul es viszel be eleg kaloriat, valtozatosan es egeszsegesen etkezel, akkor semennyire.

Ha direkt ehezteted magad, akkor nyilvan az nem jo.

2021. aug. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A vércukorszintednek nagyjából egyenletesnek kell lennie, nem úgy, hogy közel 20 órán át nem juttatsz be energiát teljesen lenullázva a cukrodat, utána meg bepótolod egyben az egészet, nagymértékben felemelve.
2021. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Reggel is egyél valamit. Nem kell nagy dologra gondolni csak egy kis müzli, gyümölcs, szendvics, ilyesmik
2021. aug. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Felkelés után 3-4 óráig nem kívánok semmiféle kaját, éhes sem vagyok egyáltalán.
2021. aug. 5. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Keress rá : időszakos böjt. IF

Nem kell háromóránként enni.

2021. aug. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Én se szoktam éhes lenni reggel de egy két falatot mégis eszek.

Amúgy azt mondtad hogy 7kor már talpon vagy. És 3-4 óra múlva, 10-11-kor is jó ha eszel

2021. aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!