Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 156/7 cm körül lehetek. 47...

156/7 cm körül lehetek. 47 kg-osan kórosan sovány lehetek? Hízókúra?

Figyelt kérdés

Kezdem már gyűlölni magam a csontos mellkasom miatt.

Mindenki megszól mennyire "vékonyka" vagyok.

47 kg nagyon kevés 157 centihez.

Tudnátok hízókúrákat javasolni?



2021. aug. 8. 07:31
 1/9 A kérdező kommentje:

156/7 cm vagyok*. Bocsi, az elírásért.

Egyébként alsó testre annyira nem vagyok, inkább felső testem katasztrófa. A melleimmel együtt. Ha matrica lenne, leszedném

2021. aug. 8. 07:32
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hany eves vagy de ha teheted minel elobb menj majd pszichologushoz, mert ez a fajta gondolkodas hamar attud menni valami mentalis defektbe.


Ha ugy erzed, hogy fel kell szedned par kilot akkor szamold ki hany kaloriara van szukseged es azt haladd meg mondjuk 200-300 kalorisval.


A kis mell pedig kutyat se fog erdekelni rajtsd kivul. Ha teged igen akkor lehetoseged lesz plasztikai mutetre, szoval nem kell az egeszet tulgondolni.


Ne menj el az onutalat iranyaba.

2021. aug. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Se nemet, se életkort nem írtál, de egyébként BMI-be is beütöttem azért és kórosan sovány biztos nem vagy. Lehet vékony, de nem sovány. Teljesen okésnak tűnik a súlyod. Zsírban pedig nem hiszem hogy jó döntés lenne gyarapodni. Egyébként én is megkaptam már pár embertől és még némi felesleg is van rajtam. Őket nem tudom hová tenni, én biztos nem változtatok miattuk...
2021. aug. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok
2021. aug. 8. 08:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy kórosan sovány, csak vékony. Ha engem, mint férfit kérdezel, akkor szerintem sokkal vonzóbb egy vékony alak, mint egy telt. Persze ez a saját véleményem. A mellméret pedig lényegesen nem számít. Egyszer sem néztem még egy lánynál.
2021. aug. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha változtatni szeretnél magadon inkább kezdj el sportolni valamit egy hozzá illő étrendel mint csak hízni. Azt ne feledd, hogy mindig lesz olyan, akitől negatív kritikát fogsz kapni. Ha meghíznál, utána azt fogod hallgatni, nem viccelek!
2021. aug. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben van a súlyod. Esetleg 2 kilót hízhatnál, de inkább izomban pakold magadra, ne zsírban. Arra figyelj, hogy feszes, tónusos legyen a tested. Legyél büszke a kis melledre, sok férfinek kifejezetten tetszik, a többségnek pedig nem a méret számít, hanem, hogy ne lógjon.
2021. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kórosan sovány kategória, de engem is cseszegettek. Én is ilyen magas vagyok és pontosan ennyi kilóval kezdtem el edzeni. Most már feljött kb 2 kg. Heti 3-4x végezz súlyzós edzést, mellé napi 5x egyél, nézz utána neten az étrendnek. A lényeg, hogy sokat kell enni.


Amúgy tudod mi az érdekes az emberekben? Ha vékonyabb vagy teltebb vagy az ideálnál, akkor baszogatnak, bántanak. Ha pont csinos vagy, azt bezzeg kevés embertől fogod hallani :) Az emberek gonoszok és irigyek, ne figyelj rájuk.

2021. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26%
hány éves vagy? 14-15 éves korig még normális, utána már azért nagyon vékonynak számít. Bár mondjuk annyira magas se vagy, de a 46 mindenképp kevés.
2022. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!