Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lesz ha egy nap nem eszünk...

Mi lesz ha egy nap nem eszünk semmilyen (állati) zsírt?

Figyelt kérdés

A szénhidrát az meg van, a fehérjém nem annyira..



Az van, hogy nem tudok enni húst, és ma összesen ennyit ettem (vegán lettem olyan egy két hete de tudom hogy pl b12 vitamint kéne enni mert az helyettesíti az állati zsíradékot, csak az a baj hogy nincs:(( )



- egy fél sárgadinnye

- őszibarack

- banán

- 4 koktélparadicsom

- és két sima vajaskenyér (rozskenyér, és vegán vaj)


Egy kicsit furán érzem magam. De majd megoldom, a kérdésem még mindig az ami legfelül van, csak kedvem volt leírni a többit.:)


2021. aug. 11. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el a vegansagot egy ideig mert erosen latszik, hogy fogalmad sincs dolgokrol. Edukáld magad
2021. aug. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Ez már állatkínzás! Csak jelen esetben az állat te magad vagy. Mert hogy ez az étel mennyiség nem normális, az fix. Kivéve ha 20-25 kg körül van a testsúlyod.

Amúgy a kérdésre válaszolva semmi nem lesz. Sokan nem fogyasztanak semmilyen állati eredetű ételt, és mégis megvannak. Majdnem annyira komplex étrendet össze lehet rakni növényi alapon, mint ha szerepelne benne állati eredetű termék is. De ehhez érteni kell. Vagy olvass utána (pár hónapodba bele fog kerülni), vagy kérj hozzáértőtől tanácsot, étrendet (lehetőleg ne itt a GYK-n).

2021. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a normális választ a másodiknak!
2021. aug. 11. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:
A b12 nem helyettesíti az állati zsiradékot. Ettől függetlenül vegánként erősen ajánlott szedni. Mi az, hogy nincs? Menj el és vegyél. Nézz utána a teljesértékű növényi étrendnek, ha nem akarsz pár hét múlva összeesni.
2021. aug. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!