Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Olyan diétát keresek amit...

Olyan diétát keresek amit fizikai munka mellett is tudom csinálni, és nem kell feltétlen zabkását meg magvakat és különlegességeket?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, 21 éves 184 cm és 78 kg
2014. máj. 29. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne egyél csokit, chipset, péksütiket, édes tésztákat, üdítőt.

Én sem csináltam semmi különösebb diétát. nem követtem se a 90 napost, sem a paleót meg társait.

Én annyit csináltam hogy fehér kenyér helyett rozs kenyeret veszek, abból 1 szelet főtt tojással, light mozzarellával, paradicsommal, uborkával reggelihez megy, még egy ugyanilyen pedig 11 felé, mert én csak 3kor tudok ebédelni.

Akkor eszek leveset, valamilyen zöldséges vagy húsos leves, másodiknak pedig pl paradicsomos húsgombóc, rakott karfiol, spenót főzelék natúr hússal, lecsós máj rizzsel, kolbászos-virslis lecsó, pörkölt rizzsel, rakott krumpli, rizses hús stb szóval ilyeneket egy tányérral hozzá amihez lehet salátát vagy csemege uborkát

5 felé szoktam enni gyümölcsöt, most van itt az eper szezonja, ezért most főleg azt

Vacsorára 7 felé pedig túrót

Nekem bevált.

2014. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hús (lehet zsíros is), zöldség.


Eléggé nem különleges? A legöbb erőt ezek adják zsírgyarapodás nélkül.

2014. máj. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

testmozgás+étrendkiegészítő


heti 3x1óra testmozgással ki tudod űríteni a szervezetedben lévő felesleget, zsírokat izommá tudod alakítani

legjobb a konditerem,sportok +szauna

2014. máj. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

igen olyat csinálram már, hogy hust ettem mert az kell a szervezetnek, köretnek saláta volt. Csak 2 hèt után elegem lesz ès már nagyon ideges leszek a salitol. Meg mostmár jo idő van ès a saláta megfonnyad ebèdre. (Autóban). Egy darabig volt hogy heti kètszer elmentem kondiba pedig többször akartam de sokáig van melo ès este nincs energiám hozzá. Szóval akkor első hozzászóló, elkezdem megint, megprobálok kitartást szerezni valahonnan :)

2014. máj. 30. 18:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Saláta. És van még 1 tucat zöldség azon kívül.
2014. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Salátának nevezik a zöldsègek összekeverèsèt. Nem üres salátàra gondol ilyenkor az ember
2014. máj. 31. 11:45
 7/12 anonim ***** válasza:

Az élet üres és unalmas, az evés is. Értelmetlen az egész.


És ezen nem segít semmi cukor vagy liszt vagy aroma, ízfokozó hozzáadása, ahogy az életnek sem ad tartalmat vagy értelmet egyetlen drog sem.


Vigasztaljon az, hogy nem kell az örökkévalóságig unalmas ételeket enni. Én mindig arra gondolok, hogy max. még 80 évig élek. Ez is inkább olyan 60. Sőt előbb is meghalhatok.


Addig meg kibírom, zöldségekkel, hússal és az élet sok idegesítő hülyeségével.

2014. máj. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Minden szervezet más,mindenkinek másra van szüksège. Nem èlvezetböl eszünk,henem hogy èljünk. Vèrcsoport is befolyàsolja pl èn 0-às vagyok,hûs evö. Ès tènyleg hiányzik a hûs ha sokàig nem eszek (3 nap). Ez ad energiát
2014. máj. 31. 13:20
 9/12 A kérdező kommentje:
Elèg pesszimista vagy :) èletcèlod az öregedès...
2014. máj. 31. 13:21
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

Életcélom maga a végtelenség: az amit kitalálok magamnak. Nem vagyok pesszimista, legalábbis realizmusra hajtok.


Ha az élet értelme az amit a Keresztények mondanak, akkor lehet elbukok és pokolra jutok.


Viszont kicsi esély van rá, hogy pont nekik legyen igazuk, szerintem.


Húsevéssel nem járhatsz rosszul, szénhidrátokból is energiához jutnál, csak kevés nő van aki hosszabb távon bírná a szénhidrátevést elhízás nélkül. Húsevéssel más a helyzet, az legalább egészséget és erőt ad. Kis cél a hétköznapokra, én is szeretek egészséges és erős lenni.

2014. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!