Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért enged metánt a zsilipsze...

Miért enged metánt a zsilipszelepem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mostanába valamiért 5-10 percenként szoktam puqqantani, de mindig csak ilyen keveset és halkat, de a szaga valami borzalmas. Rohadhat a belem ? Nemrég ettem 1 pizzát a munkahelyemen és azóta van ez a probléma. Mi lehetett a pizzába, finghajtó? létezik ilyen? nem tudom... pánikolok, miközben írom ezt aközbe is fingottam 1 et kettőt. segítség... orvoshoz kéne mennem? valami nem okés nagyon nem sajnos nem sajnos... :( :(

2021. aug. 16. 02:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A csípős pizza krémtől lehet. Ne törődj vele, egy pizza nem tudja kicsinálni a gyomrod. Majd hazaérsz kipakolsz 1-2 kilós gittet oszt utána semmi bajod nem lesz
2021. aug. 16. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gázanalizátor azonosította a metánt ? Embernél nem igazán a metán a jellemző, ráadásul annak nincs szaga.
2021. aug. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elmult má?
2021. okt. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azóta is kárositsa az ózon réteget
2021. nov. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miről van szó is?
2021. nov. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!