Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan ehetnék egészségesebben?

Hogyan ehetnék egészségesebben?

Figyelt kérdés

23/F egyetemista vagyok.


Jelenleg egy albérletben lakok nagyon messze a családomtól.


Viszonylag egészségesen élek, vagyis majdnem.


Rendszeresen sportolok, járok futni stb...


De az étkezés számomra kivitelezhetetlen.


Nincs senki aki tudna főzni, én nagyon nem tudok főzni.


Ezért már lassan 2 éve gyorskaján ( pizza, gyros, hamburger) élek.


Persze reggelire meg néha vacsorára össze tudok ütni valami egészségesebbet ( rántotta vagy valami saláta féle...).


De napközben csak ilyen gyorskaján élek, meg kínai kaján.


Régebben nem így táplálkoztam, azóta híztam nagyjából 5-6 kg-t.


Tudom nem olyan nagyon sok, de lett egy kisebb pocakom, mivel szinte csak hasra hízok.


És nem érzem magam jól a bőrömben.


Valami megoldás?



2021. aug. 19. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De miért ilyet eszel? Minden városban van olyan hely, ahol rendes kajákat is árulnak, amik nem ilyen zsírosak. Ha már főzni nem szeretnél vsgy nincs idő,akkor egyél ilyen kifőzdékbe
2021. aug. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hogy nem tudsz főzni xD

Veszel egy darab lazacot megsütöd, mellé zöldséget akármi és kész is

2021. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Főzni nem varázslat. Millió fűszerkeverék van, de csirkemellet 3 szeletre vágsz só, bors is elég. Sütni 5-6 perc. Gyors rízs 10-15 perc, zöldségek kb. ugyanennyi. Ha lusta vagy salátát összedobni egyél mellé bolti savanyúságot.

Ha meg megkívánsz valamit tele az internet receptekkel, akár videókkal is, hogy hogy csináld.

2021. aug. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha mar gyorskaja, akkor fusdd at a kaloria es minden egyeb tablazatokat (mekinel ragadj egy papirt a talcarol a hatuljan rajta van a teljes lista, de szerintem a többi nagy is kiteszi ha mas nem online)

Kínairól az origo/index vonalon volt mostanaban egy cikk, ugyan csirke a csirke meg marha a marha, de eleg alacsony a szint es a vastag panirszerü cuccok miatt siman lehet, hogy hizlalóbb.

Amugy meg veszel 1 db serpenyőt meg 1 labost akkor heti 3 alkalommal csirkemell-risz kombó egy fej jegsalatával kb egy óra a heten, meg 3000 HUF. A büdzsenek sem rossz, neked meg segít a celod elereseben.

2021. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!