Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért fáj a hasam az üdítőktől?

Miért fáj a hasam az üdítőktől?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy rákszoktam a kólára. Ha nem iszok akkor fáj a fejem, és olyan álmos vagyok hogy nem tudok semmit csinálni egész nap. De ha iszok érzem hogy szúr a gyomrom másnap reggel, és ébredés után egy jó óráig még folytassa, majd eláll. Ha más üdítőt is iszok akkor is fájni kezd.

2021. szept. 4. 09:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az üdítő is szénsavas?
2021. szept. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg valahogy leszokni erről, mert ez egyáltalán nem tesz jót a egészségednek, mert kezdenek is kirajzolódni a hatásai :/
2021. szept. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A szensavtól simán fájhat a hasad, de lehet függőség is már.
2021. szept. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet a benne lévő cukortól is. Amennyit belenyomnak, nagyon ártalmas. Lehet nem bír el annyit a szervezeted. Ha annyira nem szereted a vizet, igyál inkább ízesítettet, vagy gyümölcsleveket, ilyenek. Nem terheli le annyira a gyomrod, mint a kóla és hasonló társaik.
2021. szept. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#1es

Nem föltétlen csak a szénsavastól. A topjoy tól is kezd.

2021. szept. 4. 11:35
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne igyal semmilyen cukros lottyot. Gyumolcslevekben is van. Leszoksz rola es nem fog hianyozni es a hasad sem fog fajni, hidd el.
2021. szept. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igyál vizet. Úgyis arra van szüksége a szervezetnek, nem a löttyökre.
2021. szept. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Próbálok vizet inni, tudom hogy nem jók a cukros löttyök. Csak eléggé stresszes életem van, ami tudom hogy hülyén hangzik, de a kóla valamennyire helyrehoz,a kaják mellett is.
2021. szept. 4. 12:28
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Tevedsz ha azt hiszed h a kola barmit is helyrehoz. Azon kivul h raszoksz… Na mindegy, te dolgod, reg rossz ha ezt magyarazni kell. Tele van a net mindennel errol.
2021. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Májad kicsit megsínylette, emésztési problémákat okozhat, emiatt lehet ilyen érzeted. A sok cukor ugyan nem jó, de attól nem lesznek ilyen panaszaid, ha nem vagy cukorbeteg.
2021. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!