Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A folia eheto????????

A folia eheto????????

Figyelt kérdés
sziustok...ma veletlen lenyeltem az aluminium foliat es nem tudom, h holnapra meghalok-e. a gyors valaszokat megkoszonnem ugyanis nem tudom, h el kene-e kezdenem bucsuzkodni a szeretteimtol. puszi, xoxo
2021. szept. 10. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Ehetőnek nem ehető, de nagy valószínűséggel semmi problémát nem fog okozni, és a következő mosdó látogatásodkor viszont fogod látni. Viszont ha bármi problémát észreveszel magadon emiatt, vagy valami fáj akkor mihamarabb fordulj orvoshoz, mert nem játék olyankor már. Velem is fordult már elő régebbe, hálistennek semmi bajom nem lett.
2021. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon durva, hogy valaki azt hiszi ez vicces. ;d


Nekem volt kinos..

2021. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Angolban van erre 2 szó is, edible meg eatable. Nos, a fólia edible, mert nem fogsz tőle megmurdelni, de nem eatable, mert nem ennivaló.
2021. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Bajod nem lesz tőle, de attól még egy cringe vagy, és amúgy is ki a f*szom használ XOXO-t 2021-ben. 2013-ban is már ciki volt nem hogy most.
2021. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
micsoda válaszok:)
2021. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ehető. Ettől nem fogsz meghalni.
2021. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Na megint itt a cringe-s haverunk. Pedig tök cringe már 2021-ben cringézni.
2021. szept. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!