Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem hízok??

Miért nem hízok??

Figyelt kérdés

A sztori a következő:

Rólam: 18 éves lány vagyok 153cm 41-42kg


A problémám az hogy rohamosan fogyok. 1éve ezelőtt kezdődött!

Régebben a családom, környezetemben lévő emberek mondták hogy kezdek asszonyosodni.

Ezt az alkatom nagyon szerettem ekkor voltam 48kg. Ideális testsúlyom. Nagyobb cicik, kerek fenék(anyukám genetikája)

Mostanra viszont undorodom ahogy kinézek.. semmi cici semmi fenék. Egy rekesz ásványvizet alig birok el...

Étvágyam néha nagyon van néha semmi.

A mensim van hogy hónapokat kihagy amikor megjön rettentően fáj a hasam, sokszor hányok is!

Valami tipp esetleg valakinek?

1 éve párkapcsolatban is élek, kisebb nahyobb vitákkal de viszonylag rendben vannak a dolgok.

Hajlamos vagyok a túlgondolásra ( NEM CSAK KAPCSOLAT TÉREN!!)



2021. szept. 15. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Rohamos fogyás? Kéne csináltatni egy vérképet. Vedd fel a kapcsolatot a körzeti orvosoddal. Persze, lehet az oka stressz is, vagy hormonváltozás, de a rohamos szó az inkább betegségre utal. Körzeti orvos, aztán meglátjuk, ne félj, csak vért vesznek. Én is szoktam odamenni néha-néha. Egyébként nem vagy kórosan sovány, cuki a magasságod. De ne hagyd, hogy tovább fajuljon. 26F
2021. szept. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet egy alapos vizsgálat kellene hogy tudj valamit.

A többire magadtól kell hogy rájöjj, azt hogy mikor mit és hogyan eszel, iszol és mindenben önkontrollt csinánálni.

Jó tápláló kajákat eszel vagy csak ezeket a reklám törmeléket amit reformnak hívnak meg vegánnak.

Attól függetlenül hogy jól eszel még lehet valami szervi bajod is ,, ezt itt nem igen mondja meg senki így.

2021. szept. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mindent megeszek tényleg, egyáltalán nem az a válogatós fajta vagyok.

Szeretek jókat enni+ egészségesek is. Étkezést kilőném. Teljes vérképen voltam már semmi bajom..elvileg:(

2021. szept. 15. 10:24
 4/9 anonim ***** válasza:

#1 Vagyok.


1 éve tart, igaz? Fáradtnak se érzed magad? Nem romlik az állapotod? Ha a vérkép se mutat semmit, akkor egyszerűen csak felnőttél és elérted a végleges anyagcseréd. Bár, tudod.. nagyon sokan örülnének ennek, örülj neki inkább te is. Nem hiszem, hogy ha több kalóriát viszel be, mint amennyit ledolgozol fogysz, mert ha tényleg egészséges vagy, akkor az lehetetlen. Mit dolgozol amúgy? Mozgékony munka?

2021. szept. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48 kilóval fejeztem be a középiskolát 165 cm mellé, csont és a bőr voltam. Mára már 58-60 kiló vagyok. Ahogy haladsz előre a korban úgy rakódik rád akaratlanul is a felesleg. (persze ha nem vagy beteg) Mondjuk azért nem ártana egy orvost felkeresned. Az nagyon nem normális hogy hónapokig nincs menstruációd.
2021. szept. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én megnézetném mert nem jó ha ennyire fogysz
2021. szept. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csináltatnék egy cöliákiás vérvételt is. A glutén érzékenységnek is lehet a tünete a rohamos fogyás. Vagy magánba csináltatod, vagy gasztoenterológushoz kérsz beutalót, de az sokáig tart.
2021. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Felszolgáló vagyok. Szeretem is csinálni.

Jövök megyek. Pihenek ha elfáradtam.

Az iskolát otthagytam (különböző okok miatt) azóta is pl sokkal nyugodtabb a lelkem..

2021. szept. 15. 11:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Glutén, laktóz, kazein, tojás - ezeket nézesd meg feltétlenül.


Én a búzaliszt-allergia miatt potom 20 kg-t fogytam elég gyorsan.

2021. szept. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!