Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ajánlanátok egy heti étrendet...

Ajánlanátok egy heti étrendet ami hizlal?

Figyelt kérdés
Szeretnék hízni, de nem tudom milyen ételek hizlalnak jelentősen. Sajnos az utóbbi időben hamar lefogytam úgy 5-6 kg-t az átlagos 50 kgról, amúgy is vékony vagyok de most már többen is megjegyzik, mert feltűnő meg kevesebbet eszek, mert nincs valahogy étvágyam még a kedvenc ételeimre se. Sokszor kimarad egy egész napi evés az alvás miatt, kicsit depis is vagyok és ilyenkor átalszok napokat és így éhes se vagyok de azért eszek. Kéne reggeli, ebéd, uzsonna meg vacsora étel variációk amik szerintetek hizlalnak. Próbálok javítani a depresszión is. Vagy esetleg vitaminokat, étrend kiegészítőket vagy étvágy növelőket is ajánlhattok ami be vállt nektek. 24-Nő

2021. szept. 18. 02:43
 1/1 anonim ***** válasza:
48%

Bioetra B komplex vitamin.

Teljesen mindegy, csak egyél, nyilván a 0-hoz képest bármi jó lesz. Ha a kedvencedet sem eszed, akkor más által javasoltat még kevésbé fogsz.

2021. szept. 18. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!