Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok enni?

Miért nem tudok enni?

Figyelt kérdés

Ezt ettem ma:

20 dkg pogácsa

2 db olivás rúd

1 db corny big

100 g gumicukor.


Hivatalos oldalon megnéztem mindet, kb 2000 kalória volt (fornettis péksütik). Viszont egész délután nem voltam éhes, és semmit nem ettem vacsorára. Mostmár ennék valamit, tehát éhes vagyok, de úgy érzem mégsem tudok enni. Az anyagcserém is le van lassulva, 2-3 naponta kell mennem, de akkor is alig jön valami. Mitől lehet ez? Fogyni nem fogytam, túlsúlyos sem vagyok.


16f



2021. okt. 4. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyél! Mért ilyen szemétkaját eszel összevissza? Reggelizz pl joghurtot és szendvicset, ebédelj meleget az iskolában vagy valami étkezdében, vacsorára meg csak van otthon valami, lehet tojás, lehet egy főzelék, köztük meg gyümölcs. Anyukád nem gondoskodik a táplálásodról?
2021. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezek az ételek szinte 0-ák.

Mikor túlsúlyos voltam én sokat ettem, elkezdtem fogyni, azóta alig eszem, pedig már 60kg vagyok, 71 az ideális.

Ilyen ételektől persze h lassú az anyagcseréd, egyél rostosabban, több tápanyagtartalmú kajakat. (Pl gyümölcs)

2021. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!