Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit lehetne tenni?

Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Étkezések után sokszor hasfájással küszködök, főként akkor, amikor zsírosabb ételeket eszek. Szinte az összes gyógyszert kipróbáltam, de egyik se hozott semmiféle változást. Valakinek valami ötlet, hogy mit lehetne tenni ez ellen? Hihetetlenül nagy fájdalommal jár, szeretnék tenni ellenne.

2021. okt. 15. 01:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Orvos.
2021. okt. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél tenni ellene, vizsgáltasd ki magad.
2021. okt. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Epe, vagy hasnyálmirigy gond. Kellene egy vérvétel, ami kimutatja a lipáz és amiláz szintedet. Főleg, mert ez a betegség sokáig lappang és utána előjöhet nagyon súlyos fokozatban.

A Mezim forte, súlyosabb esetben a Pangrol hatékonyan segíti az emésztést, de szerintem mindenképpen vizsgáltasd ki magad.

Nekem volt hasnyálmirigy gyulladásom, szép lassan alakult ki, észre sem vettem az elején. Olyan fájdalommal jár, hogy kaparni lehet a falat. Ne várd meg!!

2021. okt. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!