Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hirtelen fogyas utan hogyan...

Hirtelen fogyas utan hogyan allitsam vissza az emesztesem?

Figyelt kérdés

En mindig vekony testalkatu voltam, amit utaltam de a 20-as eveim alatt sikerult valamennyit hiznom, mar nem voltam annyira lapos.

A nyaron viszont stresszes idoszakom volt, par hetig nem ettem normalisan es ment a hasam idegi alapon. Szoval rovid idon belul lefogytam kb 6 kilot.

Az addig kiallo hasam lapos lett, viszont minden mas is, most ujra annyira vekony vagyok, hogy tukorbe sem akarok nezni.

Egy ideje normalisan eszek, sokat is hogy minel hamarabb hizzak, de azt veszem eszre, hogy meg mindig minuszba megy par gramm es nincs plusz.


Lehet a gyakori hasmenessel valami nem allt helyre? Kellene szednem valamit?

Mi segithet a gyors/abb hizasban?

24n


2021. okt. 15. 06:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Háziorvoos

Edzőterem

Google: tömegnövelő étrend

Utóbbi kettőről a sport/testépítés kategóriában érdeklődj!

2021. okt. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Probiotikumot is szedhetnél. Nekem is hasonló gondjaim vannak, de amikor abbahagytam a legtöbb tejtermékek fogyasztását, jobb lett a helyzet. Illetve ajánlom még az olajos magvakat, mogyoró, kesudio stb.
2021. okt. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!