Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan szokassam hozzá magam...

Hogyan szokassam hozzá magam az étkezéshez?

Figyelt kérdés

Általában akkor eszek amikor nagyon muszáj, azaz kb 2-3 naponta. Nem diétázok, már nem is fogyókúrázom. Evés után kellemetlen tüneteim vannak, ezért is nem kedvelem.

Olyankor feszül a hasam, hányingerem van és szédülök, ez engem nagyon megvisel mert emetofóbiám van. Időnként megy a hasam, minden étkezés után pár percen belül, máskor pedig székrekedésem van, normális szinte soha nincs.

Ha nagyon keveset eszek akkor elkerülhető a hányinger, viszont azt érzem hogy nagyon jól vagyok lakva, annyira hogy le kell feküdjek kipihenni vagy kidurranok. Ez nem egészséges, szeretnék étkezni rendszeresen, de nem tudom hogy csináljam úgy hogy utána ne érezem magam rosszul.



2021. okt. 15. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak 2-3 naponta eszel?? Nem csoda, hogy szédülsz..

Szerintem gasztroenterológusra és pszichológusra lenne szükséged, mert ez nem normális állapot.

2021. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogyókúrázol, már.. Étkezési zavarod van, menj orvoshoz!
2021. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-3 naponta való evés szerinted rendben van? Az eszedbe nem jutott, hogy orvoshoz fordulj? Itt a minimum a háziorvos - aki szinte biztosan beutal gasztrienterológushoz - és a pszichológus felkeresése. Étkezési zavarod garantáltan van, de ki kell zárni mellette a gasztroenterológiai problémákat.
2021. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Étvágynövelő/serkentő kiegészítőknek néznék utána. De én is javasolnám az orvost elsőkörben, mert ez így nagyon nincs rendben amiket leírsz!
2021. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!