Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vannak puffadással járó...

Vannak puffadással járó betegségek?

Figyelt kérdés
Az átlagosnál jóval erőssebben megterhelik a szervezetem a hüvelyek zöldségek (most éppen a zöldbab). Hihetetlenül puffaszt, és fél-/egy napig is képes vagyok tőle pukizni. Azt gyanítom, hogy ez nem normális. 175 cm, 80 kiló körüli átlagosnak mondható ffi vagyok. Felmerült bennem a gyanú, hogy esetleg gyomor/vastagbélrák okozhat-e ilyet. Van valakinek puffadással járó betegsége?

2021. okt. 23. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
De, ez normális.
2021. okt. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, vannak ételek amik alapból puffasztanak: káposzta, hagyma, bab, tojás... stb. Nem az a kérdés, hogy a puffadás normális-e, hanem az, hogy a szervezetem sokkal jobban megterheli az átlagosnál. Egy napig azért nem sok ember fingik egy tál étel után, 5-10 percenként.
2021. okt. 23. 09:28
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Ó dehogynem... Attól, hogy téged jobban leterhel még nem betegség hidd el. Sokan vannak ezzel így és nem betegek! Értem mire gondolsz, de ez normális, emberenként változó, de nem betegség.
2021. okt. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2021. okt. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondok extrémebbet: kézműves söröktől 3-5 napig! Feltehetőleg a sörélesztő, de úgy általában az élesztő.
2021. okt. 23. 10:51
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
Istenem, miért mindenki rákra gyanakszik a leghétköznapibb diszfunkció esetén is?
2021. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha rák van, fogyás is van.
2021. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!