Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Konditerembe járok. A napi...

Konditerembe járok. A napi fehérjebevitelemet nem nagyon tudom fedezni. Mit ajánlotok? Fehérjeporok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
kérdésedben a válasz. majd a konditeremben ajánlanak vmi protein turmixot...
2010. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
anyatej
2010. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
twinlab fehérje+ maltodextrin
2010. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%os tejsavó protein.
2010. szept. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ezek drágák:D
2010. szept. 3. 19:12
 6/7 anonim válasza:
Szerintem ne járj konditerembe, ezt vagy csinálod rendesen vagy nem.
2010. szept. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Morals válasza:

én naturál testépítő vagyok, s lehetőséged egy vagonnyi.

sorolok párat és az árát


a legolcsóbb fehérje forrás a tonhalkonzerv

kb 180g 150forint, ez durván 45g fehérje

a csirke-pulyka kilója 1300-1500 között mozog, 100g csirke 25g protein, a pulyka 20

a sajtok ára magasabb, 40g protein sajtból kb 280-300 forint

nem állati eredetű, de szintén jó minőségű proteint jelent a lencse és a bab, melyek relatíve olcsóak, ám szénhidráttal is párosulnak, de tömegnövelésre kiváló.

a túró éjszakai protein ill. edzés előtti (mint a sajt), mivel lényegében caseint (egy lassan lebomló fehérjét tartalmaz), ára magas 250g, amiben van 35g protein kb 350 forint

a tojás kiváló protein forrás, 1 tojás sárgájával-fehérjével kb 6-7g protein, 15 tojás ára 350forint


de tudnék még neked 3 tucat természetes fehérjeforrást mondani, de ezek a legkönnyebben beszerezhetőek.

a protein-porok sokszor hasznosak, pl. ébredés után és edzés után (a tejsavófehérje gyors szívódása miatt), de sokszor fosatnak, és nem szívódnak fel kellően.

remélem segítettem.

2010. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!