Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segítségre lenne szükségem...

Rekucika1994 kérdése:

Segítségre lenne szükségem hogy elkezdeni akarok fogyni mert túlsúlyom van és azt akarom tudni hogy ebédre levest meg második félét hány grammot ehetek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 28. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat ezzel leszukitetted a kort, erre nem lehet mit mondani.

Szamold a kaloriakat es akkor azt eszel es annyit, amennyi belefer a keretbe. Kaloriadeficittel lehet csak fogyni egyebkent is.

2021. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előbb kérj a háziorvostól beutalót laborvizsgálatra, hogy kiderüljön, nem magas-e a vércukor érték. A dolog hátterében ugyanis lehet cukorbetegség vagy inzulin rezisztencia is.
2021. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, barmi lehet,egy kivizsgalas nem art, de az is lehet, hogy nem all a hatterben semmi.

En bevallom, hogy lusta voltam es csak zabaltam, el is hiztam. Azota lefogytam, nem volt egyszeru, de sikerult.

2021. okt. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kőleves, vagy olyan gulyás, amiben megáll a kanál?
2021. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!