Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi történhetett velem az este??

Mi történhetett velem az este??

Figyelt kérdés

Előre elmondom hogy gusztustalan kérdés lesz, szóval aki most nem akar ilyet olvasni az lépjen ki. Csak meg kell kérdeznem mert aggódom hogy mi lehetett ez



Előzményei a dolognak: ittam egy db cidert kb du. 5 körül aztán este 9 körül ettem egy tescos lasagnét. Semmi bajom nem volt. Hazamentem, lefeküdtem volna aludni de amikor balra fordultam azt vettem észre hogy folyamatosan böfögök és nem tudom le állítani. (Ilyen amúgy is van sajnos csak nem ennyire). Anyám is szólt hogy mit csinálok, horkolok? Mondom nem, fel vagyok fújódva.

Aztán jobbra fordultam ahol már nem volt ez az állandó böfögés és elaludtam. De pár perc múlva arra ébredtem hogy kb jön vissza valami a számba és le kellett nyelnem nagyon undorító volt és olyan íze volt mintha hánytam volna. Nagyon beindult a nyálelválasztás és ez az íz volt a számba kb negyed óráig. Nem émelyegtem, szerencsére. Nagyon undorító rossz íz volt. Aztán ettem egy almát ami nagyon jól esett és visszaaludtam reggelig. Most reggel semmi bajom de kicsit olyan mintha fájna a torkom vagy nem tudom.

Szóval mi a fene lehetett ez?? Nagy bajom lehet?


25/n

Szilvi



2021. okt. 30. 10:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem a lasagna savasít, hanem a paradicsom. Feltételezem, volt benne paradicsom. A tészta pont jó a refluxos gyomornak.
2021. okt. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
2021. okt. 30. 10:30
 13/16 anonim ***** válasza:

Kérdező

Mindkettő keményen felnyomja a savad

2021. okt. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Értem
2021. okt. 30. 10:32
 15/16 anonim ***** válasza:
Este 6 után már nem szabad enni, nemtudtad?
2021. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ó hát én mindig 9-10-11 kor zabálok.. és van hogy előtte egész nap alig
2021. okt. 30. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!