Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Dietakor mit egyen?

Dietakor mit egyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok,orvosom dietara itelt,gyomorprobélmaim lettek,most fogok jarni kivizsgalasokra amig nemtudjuk meg az eredmenyt kemény dieta,viszont szinte semmit se ehetek.Tejterméket,hüvelyeseket,kellesztet dolgokat nem ehetek,füszeresen zsiros olajosakat szintén nem,hust mininalizaljam.Fogalmam sincs igy mit ehetnék mer teat meg piritoson nemtud valaki hetekig élni,Esetleg valakinek valami ötlete hog miket ehetnék ebed otletek,köszonönöm
2021. nov. 3. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Krémleves, sütőtökből pl. vagy zellerből.

Főzelékek, nagyon sokféle van a krumplifőzeléken túl is.

Párolt csirkemell, vagy grillezett lazac, ha anyagilag belefér.

Hátha ír még valaki valami jót.

Jobbulást!

2021. nov. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Enis gondoltam a krémlevesekre de tejtermék is kilőve sajnos😓köszönöm szépen a valaszodat
2021. nov. 3. 10:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Tévedés,nem kell a krémlevesbe tejtermék, én is anélkül készítem. Ha sűríteni akarod akkor egy közepes krumpli elég bele. De vannak semleges ízű növényi tejek, amivel dúsíthatod, de szerintem felesleges.
2021. nov. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesértékű növényi étrend. Hüvelyesek helyett (azokat miért nem eheted?) meg minimális sovány hús.
2021. nov. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nemtudom miért nem ehetem a hüvelyeseket🙈
2021. nov. 4. 10:15
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Na hát az nagy baj. Legközelebb kérdezz rá. Ne csak vakon kövess egy ( talán képzetlen) szakembert. Ha nem tud/akar válaszolni, akkor lehet nem kell annyira adni a véleményére.
2021. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha emésztési gond van, kerülni kell a hüvelyeseket, mert bár hasznosak, nehezen emészthetőek.

Ha nem szoktál, vagy nem tudsz főzni, megértem hogy bajban vagy.

De ha tudsz főzni,itt van pár ötlet:

Reggelire tofu krém finn crisppel, vagy csirkehús krém, padlizsánkrém. Rengeteg recept van a neten, ha tejterméket tartalmaz, ki lehet hagyni belőle. A kávéba nagyon finom a mandula ital.

Ebédre egy szelet párolt csirkemell mellé zöldségek, pl. sült répa fokhagymával. Én ma ezeket eszem: padlizsán, cukkini, sárgarépa, zeller és lilahagyma tepsiben sütve fűszerekkel. De ettem már sütőtökös lilahagymás csirkecombot is. Krémleves nagyon jó mellé, krumplival sűrítve.

Ha elkezdesz böngészni egy kajás oldalon, biztos találsz még sok ötletet.

2021. nov. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!