Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez befolyásolhatja a hízást/fo...

Ez befolyásolhatja a hízást/fogyást?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok, 178cm magas, 62 kg.

A kérdésem az, hogy a reggeli kávé éhgyomorra befolyásolja-e azt hogy nem tudok hízni. Valahol ezt olvastam, és nem tudom igaz-e. Évek óta 62kg vagyok, és napiszinten iszom a kávét reggel. Ha ez is befolyásolja, akkor elhagyom a kávézást.

Lehet most marhaságot írtam, de azért megkérdem, hátha valaki jobban tudja.



2021. nov. 21. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha enyhe laktôzintoleranciád van éds tejjel iszod a kávét, akkor befolyásolja.
2021. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha jól értelmezem laktózérzékenységről beszélsz.

Nincs nekem ilyen, napiszinten fogyasztok tejtermékeket és nincsenek emésztési problémáim, mint pl hasmenés, azt hiszem ez az egyik fő tünete.

És igen, tejjel iszom a kávét. Ritka esetben feketén, ha nincs itthon tej. Mindenképp megiszom mert nagyon szeretem, és minden nap iszom attól függetlenül hogy dolgozom vagy sem. Szóval örülnék, ha nem befolyásolná ezt az egészet.

2021. nov. 21. 20:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!