Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Azt mi okozza, hogy étteremből...

Azt mi okozza, hogy étteremből rendelt pizza után 2 nappal baromira sok gáz képződik bennem? Kb egész nap tart és a hasam legalsó része is fáj egy kicsit.

Figyelt kérdés
És ez nem csak nekem, már többen is megfigyeltük. A benne lévő keményítőről olvastam, hogy okozhatja ezt de nem vagyok benne biztos.

2021. nov. 22. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Romlott
2021. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Semmi baja nem volt! Ez nem csak most van, hanem majdnem mindig. Kétlem, hogy az összes romlott lett volna.
2021. nov. 22. 21:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Az okát nem tudom, de velem is előfordult már
2021. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tényleg jo lenne megfejteni (Nem babos pizza!!!:-)
2021. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Keveset mozogsz, és a tespedés nem segíti a belek perisztaltikáját. Renyhe a bélmozgásod a mozgásszegény életmódod miatt. Aki rendesen mozog, az a második napon már nem fingik a két napja evett ételtől, mert reggel ki is kakálta.
2021. nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ebben lehet valami, mert tényleg nem mozgok.
2021. nov. 22. 23:02
 7/10 anonim ***** válasza:

Vezess táplálkozási naplót, mikor-mit ettél és volt-e tőle bajod. Nehèz megmondani, ha nem látni a többi ennivalót, amit eszel.


A glutén, laktóz, kazein, napraforgóolaj, tojás, élesztő, mandula, szója stb. is lehet probléma.

2021. nov. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Laktózérzékeny vagyok, de a pizza előtt ittam gyógyszert. Ezért lepett meg a puffadás.
2021. nov. 23. 00:35
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Akkor kevés volt a gyógyszer, vagy túl korán ittad.
2021. nov. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam a Lidl-ben kapható gyorsfagyasztott (édesítős) kakaós csiga okozza ugyanezeket a tüneteket. Bocsi, kérdező, tudom, hogy te a pizzát kérdezted, de valahol az összetevőkben - pizza ill. kakaóscsiga - keresném a problémaforrást. Egyelőre én sem találom.
2021. nov. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!