Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki szokott éjjel enni,...

Valaki szokott éjjel enni, azért, mert éjjel éhesek lesztek?

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy, hogy mennyit eszek nappal, vacsorát is eszek, de éjjel éhes leszek.

2020. aug. 24. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez van. De inkabb este lefekves elott kell ennem, ha nem teszem akkor ejszaka fekelek arra hogy szinte faj a hasam az “ehsegtol”.

Szoval en mar eleve az esti nagyetkezest belekalkulalom a napi kaloriakeretembe.

2020. aug. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is éjjel leszek éhes, és napközben igazán nem is. Délután kettőig egyáltalán nem tudok enni, éhes utána sem leszek, de néha szoktam enni vacsorát csak úgy megszokásból, meg hogy ne éjjel zörögjek a konyhában. Igazán éhes csak este 10 után leszek, és onnantól tudok csak jóétvággyal enni.
2020. aug. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez. Oke, meg mindig vekony vagyok. A nehez kajakat nem birom, de este vagy ejjel sokkal inkabb nem tudok aludni, ha ehes vagyok, vagy akar kivanos. Es kifejezetten este keson esik jol az eves.

Pl konnyu kis reggeli utan orakig erzem, hogy bufogni kene, mintha nem emesztettem volna meg egy vajaskiflit sem.

Ejszaka nagy darab sajt savanyusaggal, joghurtok, zabos keksz, hogy elmuljon, etcsoki, utana megint sos...

Vagy egy maradek hideg pizza. Minel inkabb ellen akarok allni, annal inkabb addig nem alszom, mig nem kelek fel titkos zabalasra.

Regen lusta voltam ujr fogat mosni, most viszont szigoru alapossaggal.

Reszben lelki, persze, de szerintem valami anyagcsere-gubanc.

Ti nem vagytok vekonyak? En igen.

2020. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 2.vagyok. Nekem is reggel, délelőtt minden bajom van, ha nagy nehezen eszek valamit, felpuffadok, hányingerem van, gyomorgörcs, gyomorégés, stb. Este meg akár három nagy adag kaját is meg tudnék enni, ha akarnék.

Egyébként vékony vagyok. Nem eszek sokat, csak este eszem meg azt a mennyiséget, amit mások egész nap.

2020. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van, hogy megéhezem este, sőt, a gyomrom is rémesen tud fájni néha ilyenkor (úgy, hogy csak kettégörnyedve tudok menni). De azért ez nem rendszeres. Nagyjából annyit szoktam ilyenkor enni, mint egy átlagos tízórai.
2020. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Sajat tapasztalatom az, hogy barki barmit mond, ha maskepp esik jol, a sajat testunk megis jobban tudja. Az ejszakai felkeles az persze tulzas, de ha reggel, delben keves esik jol, este meg tok jol megemesztjuk a nagy adagot is, akkor nem erdemes eroszakkal atallni.
2020. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!