Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetséges hogy máris hat a...

Lehetséges hogy máris hat a vitamin?

Figyelt kérdés

4 napja szedem a flavon max lekvárt napi 2x. A családban sok jó tapasztalatunk volt eddig vele viszont én csak most vettem rá magam hogy kipróbálom.


Mivel nagyon sokat stresszelek és gyakran eszem rendszertelenül (napi 1x suli időben akkor sem valami tápanyagdús ételt) borzasztóan el kezdett hullani a hajam az elmúlt 3 hétben (konkrétan a fele kihullott) de ma már nem volt ijesztő mennyiségű haj a fésűmben sőt! Nem akarom elkiabálni csak nagyon boldog lennék ha tenyleg 'csak' a vitamin hiány miatt lennék ennyire rottyon amit ez a kiegészitő szepen meg is oldana. Vagy legalábbis kordában tartana nehezebb időszakokban (tudom, egészséges táplálkozást semmi nem potolja de értitek..) Szerintetek? Lehetséges hogy azért hullik kevésbé a hajam mert a raktáraim kapták ezt a támogatást?



2021. nov. 22. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé attól függ, hogy mennyire komoly a vitaminhiányod, de kétlem, hogy 4 nap alatt kevésbé hullana a hajad. Max pár szállal kevesebb, de ezt szabad szemmel nem vennéd észre.
2021. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!