Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gond ha csak napi 3szor eszek?

Gond ha csak napi 3szor eszek?

Figyelt kérdés

Hello. Ezelőtt zugevő voltam és akkoris ettem ha éppen magam alatt voltam (Ami hát elég gyakori volt, bár ez nem nagyon változott).


Viszont mióta fogszabályzóm lett (A gumizós fajta, nem az önligírozó) így úgy vagyok vele azóta, hogy a franc fog folyton a gumikkal szarakodni pár falatért:DDD De igazából mióta megvan a fogszabályzó nem is vagyok folyton éhes, nem hiányzik a folyamatos evés.


Viszont én úgy tudom, hogy napi 5 étkezés az egészséges (Fogynom se ártana, elvégre zugevő voltam, nyilván nem kevés felesleg van rajtam), gond ha én csak napi 3szor eszek? Általában reggel 7kor, délután 3 körül és este 8-9 felé.


Köszönöm:)


2021. dec. 10. 18:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Néha amikor érzem az éhséget (Nem valami erős érzés, közel sincs ahhoz amilyen éhséget régen éreztem folyton) csak iszok egy kis vizet és elmúlik. Ez miért van? Vagy csak arra vágyik a testem, hogy legyen benne valami vagy, hogy működik ez? Mivel szomjas olyankor nem vagyok.
2021. dec. 10. 18:14
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális naponta 3x enni. A fogyás a kalóriadeficiten múlik, és nem azon hogy hányszor eszel egy nap.

Ha ivással el tudod nyomni az éhséget, akkor az nem valódi éhség.

Régen sem voltál valójában éhes, az "csak" érzelmi éhség volt.

Nekem is fogszabályozóm van ("láthatatlan" sínes, kivehető), azóta szintén ritkábban vagyok éhes, mivel macera lenne kivenni és fogat kellene mosni utána. Ha valóban éhes lennék, akkor ez nem akadályozna.

2021. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!