Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 3szor eszek 1 nap es fogyok,...

3szor eszek 1 nap es fogyok, normalix? Miert?

Figyelt kérdés
Szoktam etkezesek kozott, vagyis ebed es vacsora kozott meg nasizni, igaz altalaban gyumolcsot. Egy furt szolot peldaul. En nem akarok fogyni egyebkent, sot jo lenne magamra kapni nehany kilot, de ugy, hogy altalaban egeszseges alapanyagu kajat, teszem azt, feher kenyer helyett teljes kiorlesut, vagy zsir helyett oliva olajjal csinalok mindent, durum tesztat eszem ertitek ez csak nehany pelda volt, na szoval igy nem megy a hizas, csak fogyok, plane, hogy mozgok is. Segitsetek, van otletetek?
2015. okt. 18. 09:27
 1/5 KacsaFingKapitany válasza:
Igyál cukros innivalót,egyél sok csokit és csipszet xd talán úgy menni fogy
2015. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Próbáld egy kicsit növelni a napi beviteled, ha nem akarsz változtatni az étrenden. Valószínűleg azért fogysz, mert nem "szeded" vissza a súlyod. Még azt tudom javasolni, hogy nagyobb kalória tartalmú ételek között néz szét. :)
2015. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bogcsi15 válasza:
en rengeteget eszek minden nap es semmit se hizok...meg mindig vekony vagyok
2015. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 KacsaFingKapitany válasza:
ja de ez a génektől is függ...én is sokat eszek és nem hízok :D
2015. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Nem szeretnek ossze vissza kajalni minden sz.rt, hanem maradni az egeszsegesnel, mert amugy a borom meghalalta, az energiam tobb, kozerzetem jobb, csak ez az egy, hogy csonti lettem. Mi a velemenyetek a protein szeletrol?
2015. okt. 23. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!