Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 2-3 napja hatalmas édesség...

2-3 napja hatalmas édesség utáni vágy tört rám, sok-sok ezernyi kalóriát vittem be csoki és sütemény formájában. Hogy lehet leállni?

Figyelt kérdés
Elég stresszes időszak ez most nekem. Egyébként kb soha nem eszem ilyeneket, egészségesen táplálkozom viszonylag. Ennyitől most ténylegesen meghízom szerintetek? Vagy ha visszaállok a normál életmódomhoz, akkor a testsúlyomnis rendeződik?

2022. jan. 2. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi

Vissza allsz a szokasos etrendedre es minden rendezodik magatol

Mozgas,sok viz es zold tea segit

Vizesedest is okoznak az ikyen etelek tobbek kozott es ezert is mutathat tobbet a merleg

2022. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
De persze mindezek előtt még előre megfontolt szándékkal vettél/sütöttél egy csomó édességet. Vagy hogyhogy éppen pont volt a polcon a "roham" idejére?
2022. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vásároltam semmit, születésnapra, karácsonyra kapott csokik/édességek gyűltek fel itthon elég nagy számban.
2022. jan. 2. 22:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!