Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízásra valakinek van valami...

Hízásra valakinek van valami bevált tippje?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, sajnos olyan fajta vagyok, hogy hiába eszek nem hízok. Engem nagyon zavar, a 2 karom olyan vékony mint egy 10 éves kisfiúnak, a lábaimról nem is beszélve, a térdem is szinte "hegyes", minden ruha rosszul áll rajtam. Elég sok mindent próbáltam már, viszont semmi sem használt. Tudom, hogy én ilyen fajta vagyok, viszont nemigaz, hogy nem lehet elérni, hogy egy kicsit is hízzak?! +5 kilóval is megelégednék. 173 centi vagyok és 48 kiló. Egy csomó mindent olvastam ezzel kapcsolatban viszont semmi hasznosat sem találtam. Rendszeresen étkezem, napi 2 liter vizet megiszok. Esetleg valamilyen fehérje por vagy fehérje ital nem tudna segíteni a hízásban? (Bocsi ha butaságot írok, nem értek hozzájuk)

Kérlek segítsetek!☹️ Rosszul vagyok a testemtől!



2022. jan. 10. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Sportolni kéne
2022. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
29%
Egyél 3-4 óránként. Minden étkezés tartson 3-4 óráig. Garantált a hízás.
2022. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 AndrejjaMarijann ***** válasza:
63%
Nekem a Béres csepp bevált, mikor csontvázra fogytam és hízni szerettem volna. Nagyon jó étvágyam volt tőle, próbáld ki!
2022. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Számold ki, hogy mennyi kalóriára van szükséged és egyél 500-al többet.
2022. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egy jó pár hétig vigyél be több kalóriát mint amennyit elhasználsz. Keress rá hogy milyen magas kalória tartalmú ételek vannak. Pl. Mogyorós csokoládé. Az egyik ismerősöm úgy hízott hogy estére evett nutellás túrót. De végső esetben tömegnövelő.
2022. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

edzés izomépítés tömegnövelő/fehérje/és vitaminok

emelett számolnod kéne a kaloria beviteledet h mindig a napi szinteden túl táplálkozz, és akkor már csak a sima matek alapján hízol majd

rengeteg olyan étel van aminek magas a kaloria értéke, a gyors kaják az édességek nassolnivalók stb is mind mind ilyen, nem tudom mennyire van étvágyad mennyit eszel kb alapbol és mit?

2022. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm szépen a válaszokat! Reggelire általába tojást, péksütit, kenyeret, zöldséget, szalámit eszek. Persze ezeket nem egyszerre hanem felváltva, melyik nap mihez van kedvem. Utána mindig eszek még valamit ami épp van itthon, pl egy banán, vagy egy csoki, croissant, chips stb. Délbe bármilyen főtt kaja, szeretek mindent. Utána pedig össze-vissza amit csak megkívánok a nap hátralévő részében. Hogy mégtöbb étvágyam legyen a Peritolt kezdem el holnaptól szedni. Plusz a béres cseppel újra megpróbálkozom, régebben azt is próbáltam de sajnos nem vettem észre a hatását pedig szedtem mellé a szükséges vitamint.
2022. jan. 10. 22:04
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
158kg vagyok ugyanekkora magassàggal:D Ha gondolod, adhatok tippeket:D
2022. jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
XD hány ember veri most a fejét az asztalba irigykedve:D De ettől még a problmád tök valós, csak hát kisebbséghez tartozol:D
2022. jan. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Számolj kalóriát, nekem, mikor híznom kellett, napi minimum 2500-3000 volt az alap, ezzel heti fél-egy kiló megvolt.
2022. jan. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!