Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Magnéziumnak mik az érzékelhet...

Magnéziumnak mik az érzékelhető pozitív hatásai?

Figyelt kérdés

Össze szeretném kapni magam fizikálisan és mentálisan is és több dolgot kezdtem el és szeretnék elkezdeni.


Az egyik a magnézium szedés (sportolok konditeremben és úszok mellette ezt napi 2x 1 pihenőnappal kb 1-1.5 órát délben és este)


Multivitamint szedek (wellman) Halolajat is szedek (sevenseas)


Viszont a táplálkozásom nem a legjobb még amin igyekszem javitani és elkedtem magnéziumot szedni.


Napi 1 tabletta ebből:


[link]

[link]

[link]


Mikor érdemes szedni ugye 2x/nap csakhogy inkább reggel és du vagy du és este? és mennyire jó ez a tipus?


2022. jan. 12. 22:47
 1/4 A kérdező kommentje:
33/F
2022. jan. 12. 22:49
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Sokféle magnéziumot szedtem, de talán a Magnerot volt a legjobb, de rohadt drága. Igazából akkor érzem a hatását, ha nem szedek semmilyet, az izmaimban a legszembetűnőbb a görcs, reggel mozdulok egy rosszat és meghúzódik valamim meg ilyenek.
2022. jan. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

-Csontok egészsége

-Segít az izomépítésben

-Jót tesz a szívnek

-Még van egy kis nyugtató hatása is :D b vitaminnal szedve

2022. jan. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egy kis segitséget kérnék még csak a sorrend miatt és az hogy az elképzelés helyes e.


Probáltam olyan dolgokat az edzéshez összeválogatni amik mellé jók lehetnek csak nem biztos hogy a szedési sorrend is helyes.


reggel felkelek és beveszem a halolajat és a vitamint (ez egy alap wellman vitamin kb mint a centrum így erről feljebb fogok lépni majd)


Napközben délben beveszem az első magnéziumot és készülök az edzőterembe. Itt jön még egy 1660mg L-Caritine kapszula edzés ekezdése elött. Megcsinálom a kb 1.5 órás konditerem edzést azalatt kb 1L iszok kokuszvizet vagy BCAA-t , ezután elmegyek kb 15-20percet levezetésnek úszni. Egyenlőre fehérjeport nem szeretnék inni mert első körben kardio edzést akarok vagyis zsírt égetni és majd ha izomtömegre fokuszálok akkor kezdek el.


ugye ezek nem valami nagy csodaszerek viszont ha így ebben a sorrendben szedem iszom az rendben van?


Emellet természetesen az étkezésre is figyelek .

2022. jan. 13. 01:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!