Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Életmódváltásnál jó lenne az...

Életmódváltásnál jó lenne az az irányvonal, ha csak feldolgozatlan, vagy minimálisan feldolgozott élelmiszereket fogyasztanék? Van olyan, akinek így sikerült életmódot váltania? Javíthatnék így az egészségemen?

Figyelt kérdés
Tehát mindent a legtermészetesebb formájában próbálnék meg fogyasztani. Gyümölcsöket inkább nyersen mint aszalva. Húsokat minimálisan párolva, mint kirántva. Tejtermékekből az adalékmentes natúr joghurt/túró/sajtok a vajkrémek, ízesített joghurtok helyett.

2022. jan. 15. 11:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék jobban enni, mert elég rossz lett a vérképem, és az emésztésem se az igazi. Valószínű változatosabban kellene étkeznem. Most inkább eszek "diétásan", mint egészségesen. Zero üdítők, protein szeletek, bolti hús helyettesítők..stb. Lehet ezek egy fokkal jobbak mint a kristálycukor és társai, de most néztem hogy olyan hosszú az összetevők listája, és olyan anyagok vannak benne, amikről azt se tudom eszik E őket vagy isszák.
2022. jan. 15. 11:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Béltisztitással kezd. De ne gagyival. Azután vagy közbe feltöltés. Mikroelemekkel. Az irányvonal kezdetben jó. Ha nem adod fel és folytatod, akkor pár hónap alatt lesznek pozitiv jelei, és a vérkép is javulni fog. Mozgás is fog kelleni.
2022. jan. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mozgás van rendszeresen. Gal Multivitamint rendeltem, meg Herbaferm cseppet étrend kiegészítőnek. Bél tisztítás alatt mit értesz? A rostos készítmények sajnos eléggé irritálják a bélrendszeremet, ezért nem használok ilyeneket
2022. jan. 16. 10:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig az a cél. Irritálni a bélbolyhokat hogy kitisztuljon onnan ami nem oda való. Egy evbe 2 x minimum érdemes tenni. Amiatt hogy ami kell az szivodjon fel. Ugyértem fordítasz gondot hogy jo legyen a kaja, de az szívódjon is fel!!
2022. jan. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!