Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Azokat kérdem, akik a GAL...

Azokat kérdem, akik a GAL multivitamint szedik. Mióta szeded, és mik a tapasztalataid?

Figyelt kérdés

2022. febr. 3. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bő egy éve szedem. Nem tudom mennyire csak ennek köszönhető, de amióta szedem egyáltalán nem voltam beteg. Előtte egy évben kétszer minimum volt egy torrokfájós megfázásom, de általában többször, most meg semmi. Úgy, hogy mellettem volt, hogy többen is borzasztó taknyosak voltak és akkor éppen nem is kellett maszkot viselni. Egyébként nekem dietetikus ajánlotta, ebben a multivitaminban tényleg van hatóanyag, nem töredéke a napi ajánlottnak, mint sok másikban.
2022. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1: Önmagában a 4000 NE D-vitamin már jó alapot ad ehhez!
2022. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2-eshez kapcsolódva, én is nagyon jónak tartom az összetevők alapján, feltéve, ha az igazat írják. Egyetlenegy tételt tartok alacsonynak, a natto-alapú transz-MK7 10 mikrogrammját, ami lehetne legalább a 10x-ese.
2022. febr. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 4 teljes hónapja szedem a multivitaminokat (előtte a pluszt is) és a K2+D3-at is, és mégis a körmeimen fehér kis minták jelentek meg, amik eddig nem voltak. Ezek pedig vitaminhiányra utalnak.

Elgondolkoztam, hogy ki állítja (hiteles véleményt olvasnék), hogy annyira jók ezek a termékeket? Egy vagyont költök olyan termékekre, amik miatt lehet, hogy vitaminhiányom lett?...

2023. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 És most jó érzés, hogy bemásoltad mindenhova ugyanazt?
2023. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!