Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért lettem rosszul, és...

Miért lettem rosszul, és miért hánytam 2x?

Figyelt kérdés
Szóval, ma jöttem vidékről Pestre, és Nyíregyházán vettem 2 szendvicset, amit úton felfelé megettem, és utána egy Coca-Colát ittam meg! Igaz, hogy annyira nem esett jól a szendvics! Aztán, mikor megettem, már a vonaton kicsit rosszul éreztem magam! Ideértem Pestre és az uncsimmal felszálltunk a 9-es buszra, majd mikor elhagytuk a Budai hídat, a buszon rosszul lettem, összeestem! Szerencsére, kedvesek voltak az emberek, és az uncsim, így közös erővel felállítottak, majd felállt az egyik illető, és átadta a helyét és ablakot nyitottak! Aztán az két megállóval hamarabb leszálltunk, és a friss levegőn egyből jobban lettem! Mondjuk, mikor felállítottak, egyből jobban lettem, de mikor leszálltam, akkor lettem csak igazán jó! Mindez, 1 perc alatt zajlott le (összeesés, felállás, leülés) szóval, nagyon gyorsan megtörtént! Még, csak hasonló sem volt velem! Aztán megérkeztünk kb 10 perc múlva az uncsimhoz, majd elkezdtük vacsizni, (főtt, sült tarja) nem volt semmi étvágyam, aztán kimentem a wc-re, és egyből hánytam, utána feltakarítottam és jobban lettem, majd kinyitottam az ablakot bukóra, hogy levegőzzek! Jobban lettem, és étvágyam is lett! 4-5 percig kb levegőztem, majd visszametem és fojtattam a vacsorát! Meg is ettem 2 nagy tárja szeletet, majd végeztem az evéssel! Az uncsimmal, pezsgőztünk, nem sok, épp egy pohárral ittunk meg, majd hirtelen forróság öntött el és a szemem becsuktam mondtam, hogy rosszul vagyok, majd elkeztem okádni! Nem hiszem hogy a pezsgő miatt, abból kifolyólag, hogy pezsgő előtt is hánytam! Szóval, én gyomorrontásra gondolok! Nektek mi a véleményetek? Ez előtt, még nem történt ilyesmi velem! Szerintetek is, gyomor rontás lehet a háttérbe? Elég részletesen leírtam, remélem nem gond!

2022. febr. 24. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk attól, hogy alap rosszullétre még nekiálltál zsíros húst zabálni.
2022. febr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 már mikor ideértem, le ültem pihenni, még evés előtt volt az első hányás
2022. febr. 24. 23:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, akkor sem kellett volna egy eleve kvázi enyhébb mérgezésre (hiszen már a szendvics szr volt) tarját enned.
2022. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!