Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Folyamatos hányinger érzet?

Folyamatos hányinger érzet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ideje megfigyeltem, hogy amint müzlit ettem tejjel, felpuffadtam, rosszul lettem, hányinger kerülget és a savam se a legjobb.

Ezek a tünetek akkor is jelentkeznek, ha valamilyen lisztes ételt eszek.

Ma például ittam epres gyümölcslevet, azóta borzalmasan rosszul érzem magam. Folyamatosan fent van a savam. Szerintetek laktózérzékeny lennék?

Megpróbálok holnaptól mindent ilyen felmerülő pontot kiiktatni az étkezésemből :/



2022. febr. 27. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha gyümölcslé után is ez történt, annak nem sok köze van a laktózhoz. Meg a lisztes ételnek sem, hacsak nem tejes is közben. És ahogy a savadról is írsz, ez inkább refluxnak tűnik. Azért megpróbálhatod kiiktatni a laktózt, rosszat nem fog tenni. Plusz mindkettő is lehet egyszerre.
2022. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!